"Jaś i Małgosia" - przedstawienie w wykonaniu teatru rodziców dzieci z grupy VI "SUPER JEŻE"

7 grudnia po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny w wykonaniu rodziców naszych przedszkolaków. Tym razem z okazji Mikołajek to właśnie oni przygotowali dzieciom niezwykłą niespodziankę.

Przedstawienie teatralne pt.: „Jaś i Małgosia” zainscenizowane zostało pod kierunkiem pani Małgorzaty Walaszek i Magdaleny Szlendak. Rodzice biorący udział w przedstawieniu ponownie wykazali się ogromnymi zdolnościami aktorskimi. Musimy przyznać, że nie zabrakło im również pomysłowości w dobraniu oraz wykonaniu stroju charakterystycznego dla granej postaci. Nasi aktorzy wykazali się również wielką odwagą i zdolnościami w naśladowaniu odgłosów oraz gestów odgrywanej postaci. Rodzice w różnorodny sposób włączali dzieci do aktywnego udziału w przedstawieniu. Na efekt tej niezwykle interesującej i pełnej ekspresji zabawy nie musieliśmy długo czekać, gdyż dzieci już po chwili z ogromnym zapałem klaskały, odpowiadały na pytania oraz czarowały razem z aktorami.

Atmosfera była wspaniała za co dziękujemy naszym aktorom – rodzicom, którzy poświęcili swój cenny czas na przygotowanie tej niespodzianki. Pani Małgosia Walaszek oraz Magda Szlendak również zostały docenione, dowodem czego są Oskary wręczone po przedstawieniu przez rodziców. W imieniu naszym i wszystkich  przedszkolaków składamy im podziękowania oraz ogromne wyrazy uznania.

W przedstawieniu wystąpili:

MAŁGOSIA  - Iwona Chmielewska

JAŚ – Michał Markiewicz

KOT – Andrzej Adamczyk

BABA JAGA – Hanna Markiewicz

JEŻYK – Justyna Chojnacka

WIEWIÓRKA – Izabela Jabłońska

ZAJĄC – Anna Surmacz

TATA/MYZYKA – Michał Niewadzi

DZIADEK – Marcin Wróbel

Plakat informacyjny o tym niezwykłym wydarzeniu przygotował pan Robert Kępka – Studio Mosaic.

Przedstawienie możecie zobaczyć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=Y8u87vOXNjU

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież