Festyn "Przedszkolaki – Strażakom"

Na terenie Samorządowego Przedszkola Nr 5 w Rykach  odbył się Festyn

„Przedszkolaki w darze Strażakom”.

 

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas festynu, który odbył się 7 października na terenie  naszego przedszkola. Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz przede wszystkim strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rykach.

Podczas festynu można było między innymi oglądać występy wszystkich grup naszego przedszkola, wysłuchać koncertu Orkiestry Straży Pożarnej w Rykach, poznać zasady pierwszej pomocy czy spróbować wyśmienitych  ciast, gofrów i bigosu.

Wszystkim organizatorom oraz gościom naszego przedszkola serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież