Międzynarodowy Dzień Dziecka

Prowadzące: Ewa Sikorska, Iwona Szymańska

Dnia 1.06.2018r.  w naszym przedszkolu został zorganizowany Dzień Dziecka – Bezpiecznie i zdrowo , bo na sportowo i w towarzystwie Powiatowej Komendy Policji w Rykach. Nasza wspólna zabawa z całą społecznością przedszkolną rozpoczęła się życzeniami przekazanymi od Pani dyrektor Małgorzaty Olszak  .

            Wszystkie panie wcieliły się w rolę piosenkarek i  odśpiewały specjalnie dla dzieci piosenkę Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”.

             Prelekcję nt „Bezpieczne wakacje” poprowadził  przedstawiciel KPP w Rykach pan dzielnicowy Radosław Ż. Dzieci miały również okazję obejrzeć sobie od środka, jak i na zewnątrz wóz policyjny.

               Następnym punktem programu były zabawy sportowo – muzyczno -  rekreacyjne.

                Rozpoczęły się zawody zręcznościowe, które jak się okazało nie były wcale takie łatwe do pokonania, oraz wspólna zabawa przy muzyce.

               Po zakończeniu zawodów wszystkie dzieci usiadły na kocyki. Czekała na nich słodka niespodzianka oczywiści lody i słodycze. I tak oto miłym akcentem zakończyłyśmy przedpołudniową uroczystość.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież