Bal Karnawałowy 2018

Dnia 12 lutego 2018 r. w naszym przedszkolu odbył się fantastyczny Bal Karnawałowy. Celem tej imprezy miała być niezapomniana zabawa i …. właśnie tak było!!!:)

Wodzirej Wojtek poprowadził cały bal na naprawdę wysokim poziomie. Były tańce w grupach, indywidualne, z rodzicami. Nauczycielki również pokazały swój pokazowy taniecJ.

Był zorganizowany konkurs na króla i królową balu, były zabawy ciepłym śniegiem, w którym brali udział również rodzice. Tańce przy znanych lub mniej znanych utworach uzupełniał świetny układ choreograficzny, przy którym dzieci bawiły się fantastycznie, nie było czasu na nudę. Cała imprezę dopełniały przepiękne stroje karnawałowe naszych przedszkolakówJ.

            Cała społeczność przedszkolna serdecznie dziękuje Pani Dyrektor za zorganizowanie balu w tak magicznym miejscu, rodzicom za pomoc przy dzieciach oraz niezastąpionemu Wodzirejowi Wojtkowi za uświetnienie naszej imprezy.

 

Szczególne podziękowania kierujemy także do Pana Marcina Prokopka. Dzięki Pana serdeczności mogliśmy bawić się w tak pięknym miejscu jakim jest restauracja Grand Vega.

 

A jak było fajnie, zobaczcie sami….

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież