Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy „Dzień Przedszkolaka”. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem na buzi i tak jak prosiły panie, zabrały ze sobą z domu dużą porcję dobrego humoru. Przedszkolaki od samego rana  śpiewały i bawiły się przy wesołej muzyce w pięknie udekorowanych w tym dniu salach.

O 9:45 cała społeczność przedszkola spotkała się w sali „Jeżyków”, gdzie odbyła się główna uroczystość prowadzona przez panie: Ewę Sikorską i Małgorzatę Walaszek. Poszczególne grupy zaprezentowały przygotowany na ten cel repertuar artystyczny, poprzedzony wspólnym odśpiewaniem hymnu naszego przedszkola.

Następnie dzieci opowiedziały jakie cechy powinien mieć prawdziwy przedszkolak i w jaki sposób powinien się zachowywać. Wszystkie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, po którym nadszedł czas na niespodziankę – przedstawienie kukiełkowe pt.” Czerwony Kapturek”. W roli aktorów wystąpili rodzice i nauczyciele.

Wszystkie przedszkolaki dostały słodkie upominki. Nie zabrakło również zdjęć do których dzieci chętnie pozowały.

Uroczyste obchody „Dnia Przedszkolaka” zakończył przemarsz ulicami osiedla barwnym korowodem z przygotowanym na ten cel transparentem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież