Wieczór Kolęd 2017

12 stycznia jak co roku o tej porze w naszym przedszkolu zabrzmiały piękne melodie kolęd i pastorałek. Śnieg za oknem, światło świec na sali i wyjątkowe występy sprawiły, że wieczór na długo pozostanie wszystkim w pamięci...

 

Wieczór Kolęd jest wielkim wydarzeniem, organizowanym już po raz czwarty. Nad organizacją wraz z dyrektorem placówki czuwały panie Małgorzata Walaszek i Ewa Sikorska. Jak co roku przybywa do nas wielu gości.

Poziom koncertu rośnie z roku na rok. Przepiękne stroje i ciekawy repertuar przedstawili Kolędnicy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, Samorządowego Przedszkola nr 1,  Samorządowego Przedszkola nr 2, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Samorządowego Przedszkola nr 5 Zebrani Goście też mieli okazję pośpiewa.ć Wieczór Kolęd to chwila na wspólne rozmowy przy stole, spotkania na które zwykle brak nam czasu. Dzieci z różnych placówek mają okazję do zapoznania się. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i zechcieli spędzić ten zimowy wieczór w naszym przedszkolu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież