Bajkowe Jasełka w grupie Krasnali


Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. Dzieci z grupy Krasnali Przedszkola Samorządowego nr 5 w Rykach w dniu 14 i 15.12.2016r. zaprosiły swoich rodziców jak i całą społeczność przedszkola na  „Jasełka”. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, a do Pana Jezusa co chwile przybywały postacie z bajek. Występy w wykonaniu dzieci wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne i przy wigilijnym stole wspólnie śpiewali kolędy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież