ŚWIĘTO NASZEJ PATRONKI

28 kwietnia obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona. Rano zebraliśmy się pod tablicą Ewy Szelburg-Zarembiny aby odśpiewać hymn przedszkola. Następnie każda grupa przedstawiła inscenizację jednego z utworów naszej patronki a na koniec obejrzeliśmy bajkę "Kozucha kłamczucha" w wykonaniu rodziców.

W ciągu  dnia dzieci słuchały utworów naszej patronki,  wykonywały prace plastyczne pokazujące bohaterów wysłuchanych wierszy i opowiadań. Po południu kontynuowaliśmy obchody przy współudziale rodziców. Uroczystość rozpoczęła dyrektor przedszkola p. Anna Jagiełło witając gości, następnie wspólnie zaśpiewaliśmy hymn przedszkola. W dalszej części p.  Ewa Sikorska prowadząca uroczystość zapowiadała występy kolejnych grup...

Prawda, że było pięknie?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież