Jubileusz po raz drugi

27.X.2014r. wspólnie z Rodzicami i Dziadkami świętowaliśmy jubileusz trzydziestolecia naszego Przedszkola.  Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze...

Punktualnie o 14.30 przedszkole wypełniło się gośćmi. Pani Anna Jagiełło, dyrektor placówki powitała zebranych.

Spotkanie poprowadziły panie: Małgorzata Walaszek i Mariola Szyszko. Jako pierwsze zaprezentowały się "Radosne Przedszkolaki" w układzie tanecznym "Oda do Radości".

Bardzo dzielnie wystąpiły na scenie Maluszki z piosenką "Tu paluszek". Popatrzcie tylko, czyż nie są słodkie?

Każda z grup zaprezentowała się w kolorowych koszulkach, zakupionych z pieniędzy Rodziców. Układy taneczne i utwory muzyczne przygotowały: p. Renata Olszak,  Anna Jagiełło, Ewa Sikorska, Mariola Szyszko, Małgorzata Walaszek, Małgorzata Pawlik, Małgorzata Jędrys, Teresa Rafeld.

Rodzice z dumą i zadowoleniem patrzyli na swoje Pociechy.

Panie Ewa Sikorska i Małgorzata Pawlik w formie prezentacji przedstawiły historię naszej placówki.

Wszystkim, którzy zechcieli poświęcić dla nas swój czas i świętowali urodziny przedszkola serdecznie dziękujemy.