30 lat minęło…
a kolejne pokolenia bawią się i uczą razem z nami.

15.X.2014r nasze przedszkole obchodziło swoje 30 urodziny.  Przygotowania do uroczystości trwały kilka tygodni.

Przybyło wielu znamienitych gości m.inn.
Lubelski  Kurator Oświaty – Krzysztof Babisz
Starosta Ryk – Stanisław Jagiełło
Ks. Kanonik – Krzysztof Czyrka
Przewodniczący Rady Miejskiej – Zbigniew Miłosz
Burmistrz Ryk – Jerzy Gąska
Rektor Lubelskiej Szkoły Wyższej – Kazimierz Jurzysta.
Przybyli także przedstawiciele urzędów powiatowych i gminnych. Nie mogło zabraknąć naszych emerytowanych pracowników i rodziców.

Pani Anna Jagiełło dyrektor przedszkola powitała zebranych, a koleżanki Mariola Szyszko i Wanda Walaszek prowadziły uroczystość.

Każdy z gości, oprócz ciepłych słów uznania pozostawił okolicznościowy upominek.

Uroczystość  uświetniły  przepięknie ubrane dzieci z naszego przedszkola i absolwenci
w magicznych układach tanecznych.

Miłym akcentem ze strony rodziców było wręczenie symbolicznego kwiatuszka w podziękowaniu za trud i serce dla wszystkich pracowników i emerytów.

Dyrektor Anna Jagiełło skierowała podziękowania w dowód uznania za dobrą współpracę
 a w szczególności za działania, które przyczyniły się do wyremontowania budynku.

W drugiej części spotkania odbywały się obchody  Dnia Edukacji Narodowej. Kurator wręczył medale za długoletnią pracę.

Burmistrz wyróżnił dyrektorów i nauczycieli swoimi nagrodami.

Dyrektor naszej placówki doceniła pracę nauczycieli i pracowników obsługi wręczając swoje nagrody.

Jak przystało na urodziny był tez tort ufundowany przez p. Marka Gąskę. Pięknie dziękujemy.