Dzień Dziecka

Chociaż kartka w kalendarzu pokazuje 2 VI  my obchodzimy uroczyście Dzień Dziecka. Już od samego rana w przedszkolu panuje radosna atmosfera. Na dzieci czeka mnóstwo niespodzianek.

Zaraz po śniadaniu wszystkie zostały zaproszone do sali najmłodszych kolegów na przedstawienie kukiełkowe „Jaś i Małgosia”.

Wszyscy dobrze znamy bajkę, ale to nam nie przeszkadza z uwagą śledzić losy bohaterów.

Jaś i Małgosia poradzili sobie ze złą czarownicą i szczęśliwie wrócili do domu.

Pora poznać aktorów ukrytych za kolorową kurtyną. W teatrzyku wzięły udział: p. Dorota Piecyk, p. Sylwia Kołakowska, p. Sylwia Krawczak, p. Magda Góra, p. Joanna Kępka, p. Karolina Pacek.

Teraz każdy bawi się w swojej sali. Dzisiaj jest szczególny dzień, więc jest radośnie i kolorowo. Bawimy się przy muzyce, są zabawy ruchowe i konkursy.

A co słychać u maluszków? To ich pierwszy Dzień Dziecka w przedszkolu.

Obiadek każdemu smakuje, lodowy deser też. Zjadamy więc wszystko i zostawiamy puste talerzyki.

Teraz możemy chwilkę odpocząć, by później wrócić znów do zabawy.

Na podwieczorek pizza i soczek – też smakuje. Nikt wiec nie grymasi i z apetytem zajada.

Kochane Przedszkolaki w dniu Waszego święta

Życzymy Wam radosnego dzieciństwa

wśród kochających Was bliskich.

I wielu niezapomnianych wrażeń z pobytu w przedszkolu.