Na pikniku rodzinnym.

Uroczystość Dnia Mamy i Taty zaczynamy. Wszystkich do wspólnej zabawy zapraszamy.

Występy przedszkolaków rozpoczęła grupa I. Maluszki odważnie na scenie stanęły. Radośnie rodziców powitały i wierszyk dla nich powiedziały. Zaśpiewały też dwie piosenki: „Dla Ciebie mamo”, „Na Dzień Mamy, na Dzień Taty”

Grupa II taniec „Niegrzeczne myszki” przygotowała. Dzieci zaśpiewały też piosenki „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”, „Fajni rodzice”. Super się na scenie zaprezentowały.

Starszaki z grupy V pokazały czego się nauczyły podczas zajęć  języka angielskiego. Rodzice, możecie być dumni z umiejętności swoich dzieci.

„Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść”. Przekonaliśmy się o tym oglądając inscenizację w wykonaniu dzieci z grupy III. One także przygotowały dla swoich bliskich piosenkę „Mama przyjaciółka”.

Po występie dzieci z grupy IV każdy doskonale wie, że „Tata jest potrzebny” – jak zaśpiewały 5, 6 latki. Mamy w wykonaniu swoich pociech usłyszały piosenki specjalnie na dzisiejszą uroczystość przygotowane.

Starszaki zatańczyły i zaśpiewały, uśmiech radości na twarzach rodziców wywołały. W ich wykonaniu zebrani goście mogli podziwiać inscenizację „Dwie mamy”, dwa układy taneczne „Wróbelek Marcelek” i „Smok – rock”. Sześciolatki zatańczyły także Gangam Style.

Część artystyczną zakończył wystąp dzieci z kółka muzycznego. Dzieci z grupy młodszej zaprezentowały układ taneczny „Pszczoła”. Zaprosiły wszystkich  do wspólnej zabawy „Niedźwiadek”.

Dzieci ze starszej grupy dla swoich kochanych rodziców piosenkę „Mama w kuchni” i taniec „Krakowiak” przygotowały.

Nasze przedszkole ma przyjaciół wielu.

Dzisiaj pan Marek Ochap dyrektor ZSZ Nr 1 w Rykach w podziękowaniu za wieloletnią współpracę otrzymał medal Super Przyjaciel Przedszkola.

Szymon Zając i Krzysztof Zadura podczas dzisiejszej imprezy o nagłośnienie zadbali i za to także podziękowanie otrzymali.

Teraz rodziców do wspólnej zabawy zapraszamy. Będzie wesoło, zróbmy razem koło….

Nasi rodzice są uzdolnieni. Wiele obcych języków znają i  „Wlazł kotek na płotek” po węgiersku, francusku, czesku, chińsku  i afrykańsku zaśpiewają.

Kończymy zabawę. Do widzenia, do widzenia, do miłego zobaczenia.