Święto dziewczyny i chłopaka

W piątek z inicjatywy rodziców i przy ich współudziale zorganizowana została uroczystość dla dzieci - ,,Święto dziewczyny i chłopaka”.

Dzieciaki w eleganckich strojach wchodziły do udekorowanej na ten dzień sali a od witających ich pań otrzymywały odpowiednio: chłopcy dekoracyjne muchy a dziewczynki opaski z kwiatkiem. Przedpołudnie upłynęło na wspaniałej zabawie – tańcach i popisach wokalnych w trakcie konkursu ,,Mam talent”.

Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem a jego uczestnicy wykazali  się tak wysokimi umiejętnościami, że wszystkich jednogłośnie uznano za zwycięzców. Wszystkie dzieci otrzymały upominki, które sprawiły im wiele radości. Uroczystość zakończono słodkim poczęstunkiem, który po wielu atrakcjach smakował wyśmienicie... 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież