Bal u Królowej Zimy

16. 01. 2014 roku był dniem magicznym i niezwykle radosnym w naszym przedszkolu. W tym to bowiem dniu Królowa Zima na bal wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami zaprosiła.

Bal odbył się w scenerii przygotowanej przez panie z naszego przedszkola.

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila i pani dyrektor do wspólnej zabawy wszystkich zaprosiła.

Bal poprowadził Wodzirej Wojtek. Wszyscy obecni chętnie tańczyli i ze wspólnej zabawy bardzo się cieszyli.

Były tańce z figurami, wspaniale się bawiły mamy ze swoimi pociechami.

Swoją obecnością zaszczycili nas witani gromkimi brawami państwo Anna i Marek Boratyńscy właściciele firmy Intermarche. Wręczyli na ręce pani dyrektor symboliczny czek opiewający na 3.500 zł. Suma ta zostanie wykorzystana na cele statutowe przedszkola.

Na balu gościliśmy także przedstawicieli lokalnej prasy "Twój Głos"

Był to bal nad bale. Nawet dorośli bawili się doskonale.

Wszystkim bal u Królowej Zimy bardzo się podobał. Dziękujemy Wodzirejowi Wojtkowi za super zabawę.

Zadowoleni z balu pozujemy do pamiątkowej fotografii.