Jasełka w kinie

13   grudnia w Kinie Renesans do betlejemskiej szopki razem z Kolędą zawitały Aniołki, Myszki, Owieczki oraz Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr  5 im Ewy Szelburg - Zarembiny w Rykach. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać małych artystów w przepięknych strojach w większości uszytych przez Panią Ilonę Jędrych. Wspólnie zaśpiewana kolęda i słowa wypowiedziane przez ks. kanonika Krzysztofa Czyrkę wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dziękując wszystkim za zaangażowanie, życzę spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Przygotowanie…. powitanie…. świąteczne życzenia…

Grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas …

Pastorałka „Strucla dla myszki” – występy dzieci z grupy I

Spojrzały Aniołki w niebieski kalendarz. Czas zrobić porządki, zbliżają się święta…

Wesołych świąt!

A w święta niech się snuje kolęda,

I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież