Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dnia 30 stycznia odbyła się u nas ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Małgorzata Olszak, wraz z wychowawczyniami Ewą Sikorską i Małgorzatą Walaszek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali  dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

Oprócz montażu słowno – muzycznego , szanowni goście obejrzeli także Jasełka w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie, oraz pięknymi kwiatami . Frekwencja jak co roku ,była bardzo duża,  co potwierdza wspólna fotografia. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla naszych gości słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież