Jasełka w grupie VI

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.
        To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. Dzieci gr VI z Przedszkola Samorządowego nr 5 w Rykach, w dniach 17 i 19 grudnia 2019r. zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka”.
          Na scenie nie zabrakło Aniołów, Pasterzy, Trzech Króli, Hetmana, Heroda oraz Diabła. Występy w wykonaniu dzieci wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej uczestnicy spotkania złożyli sobie Życzenia Świąteczno – Noworoczne i wspólnie przy stole wigilijnym śpiewali kolędy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież