Wyniki rekrutacji dzieci do przedszkola na rok szkolny 2013/2014

 

Listy dzieci przyjętych  do Samorządowego                                                              Przedszkola nr 5 na rok szkolny 2013/2014.

 

Odwołania i sprawy kontrowersyjne rozpatrywane będą u dyrektora placówki do dnia 30 marca 2013r.

 

Grupa I - 3 latki

1.Szymon Branicki          20.08.2010r.                                                                          

2.Wojciech Bukowski     03.02.2010r.                                                                           

3.Martyna Chojnacka       24.04.2010r.  

4. Dawid Góra                 15.12. 2010r.                                                                                               

5 Antoni Gruza                21.09.2010r.                                                                         

6.Anastazja Jońska          01.07.2010r.                                                                         

7. Michalina Jońska         14.07.2010r.                                                                            

8.Amelia Weronika Kachel  30.07.2010r                                                                            

9.Piotr Kalbarczyk           28.09.2010r                                                                          

10.Kinga Kępka              11.05. 2010 r.                                                                     

11.Amelia Kołakowska   20.10.2010r.                                                                            

12.Maksymilian Krawczak 14.04.2010 r.                                                                       

13.Szymon Lisiecki           30.08.2010r.                                                                        

14.Piotr Maraszek          29.06.2010 r.                                                                      

15.Michał Mayer             08.05.2010r.                                                                .

16.Wojciech Jan Nalewajek 07.09.2010r.                                                                  

17. Paweł Pasik                   29.06.2010r.                                                                      

18.Alicja Piecyk              28.10.2010r.

19.Maciej Rosołowski   09.05.2010 r.

20.Nikola Siwek              23.10.2010r

21.Natalia Tarkowska     03.12.2010r.

22.Aniela Warowna        07.12.2010r

23.Paulina Warowna      23.06.2010 r.

24.Bartosz Warowny        27.10.2010r.

25.Antonina Włoch         05.11.2010r.

26.Szymon Wójcik           27.09.2010r.

 

Grupa II - 3-4 latki

1.  Michał Bielecki           07.12.2009r.                                                                          

2.   Lena Bryzek               20.09.2009r.                                                                  

3. Nikola Buczek              20.02 2010r.

4.  Julia Chrzanowska       21.12.2009r.

5. Hanna Dulewicz           13.04.2010r.

6.Alicja Grudka               10.02. 2010r.

7. Lena Maria Jankowska  02.02.2010r.

8. Maja Kalbarczyk           24.07. 2009r.

9. Franciszek Kapusta        17.09.2009r.

10. Kacper Kowalczyk      30.05.2009r.

11.  Patryk Filip Łukasik   16.01.2010r.

12. Mateusz Mazurek        02.11.2009r.

13. Marta Michalak           11.02.2010r.

14. Zuzanna Mroczek        05.11.2009r.

15.Mateusz Osial              09.04. 2010r.

16.Julia Pawelec                19.10.2009r.

17.Mateusz Pawłowicz      29.12.2009r

18. Nikola Poterek             05.12.2009r.

19. Julian Przybysz            16.01.2010r.

20. Kacper Reda                 02.03.2010r.

21.Gabriela Sadura               3.06.2009r.

22.Maja Sulejczak               06.02.2010r.

23.Szymon Szymański         07.09.2009r.

24.Bartłomiej Wardal           28.10.2009r.

25.Piotr Wójcik                    19.04.2010r.

26.Michał Wojtachnio         25.11.2009r.

 

Grupa III– 4-5 latki

1.Remigiusz Babik           01.06.2009r.

2.Jakub Cygan                  20.02.2009r.

3.Julia Dąbrowska            18.06.2008r.

4.Natalia Figacz                16.04.2009r.

5. Szymon Gębal               10.02.2009r.

6.Ludwik Grudka              04.07.2008r.

7. Kinga Jaguś                   15.07.2009r.

8. Kacper Jędrych              22.07.2009r.

9.Julita Karpińska              04.08.2008r.

10.Julia Kowalczyk            10.09.2008r.

11.Mateusz Kuchnio          26.09.2008r. 

12.Maksymilian Koryś       08.07.2008r.

13.  Joanna Kurzep             22.09.2009r.

14.Paulina Konopka           17.07.2009r.

15.Izabella Majchrzak        21.01.2009r.

16. Maciej Miszczak         01.12.  2008r.

17.Wojciech Tor               20.08.2009r.

18.Kacper Polewicz          26.04.2009r.

19.Gabriel Piątek               29.01.2009r.

20.Kacper Piwoński           30.12.2008r.

21.Julia Prządka                 08.11.2008r.

22. Bartłomiej Stachowski 02.01.2009r.

23.Patryk Szczotka             08.08.2008r.

24 Zuzanna Szulakowska   25.01.2009r.

25.Patryk Szlendak             15.08.2009r.

26 Maciej Wiencek             04.01.2009r.

27. Zofia Zaręba                  04.08.2008r.

 

Grupa IV 5 – 6  latki

1.  Mieszko Adamski       16.01.2008r.

2. Bartłomiej Bajdziak     29.01.2008r.

3. Kornelia Bielecka        27.04.2008r.

4. Mateusz Błoński          24.04.2008r.

5. Wiktoria Branicka       15.03.2008r.

6. Julia Bożek                  30.06.2008r.

7. Jakub Bieńczak            01.07.2007r.

8.  Olga Filiks                  03.02.2008r.

9. Julia Frączek               26.07.2008r.

10.Alicja Gębala             16.04.2007r.

11. Maja Jabłońska         28.06.2008r.

12. Bartosz Jaskuła         09.04.2008r.

13. Jan Jaworski              04.06.2007r.

14. Maja Jończyk            13.06.2008r.

15.Michał Joński            28.05.2008r.

16. Julianna Kępka          02.05.2008r.

17.Adrian Kuc                 21.01.2008r. 

18.Bartosz Lipiec            15.03.2008r.

19. Zuzanna Majek          03.04.2008r.

20.Filip Ochocki              20.08.2008r.

21. Maja Ostrzyżek          04.05.2008r

22.Maja Piotrowska         07.06.2008r. 

23.Maja Półtorak              04.05.2008r.

25.Julia Stańczak             13.06.2008r.

26. Klaudia Stępniak       25.04.2007r.

27. Kinga Skóra                03.01.2008r.

28. Zuzanna Strachota      13.02.2008r.

 

Grupa V 6 latki

1. Kamil Bułat                     11.02.2007r.

2. Gabriela Cuch                  22.08.2007r.

3. Mateusz Filipek               12.08.2007r.

4.Anna Gugała                     18.04.2007r.

5. Oliwia Jabłońska              23.01.2007r.

6.  Emilia Jońska                  15.01.2007r.

7. Jagoda Maria Jóźwik        22.06. 2007r. 

8.Zuzanna Jurzysta               28.05.2007r.

9.   Andżelika Kołakowska   18.03.2007r.

10.Gabriela Krupa                 29.08.2007r.

11.Michał Kubak                   22.09.2007r.

12. Amelka Kulka                  04.10.2007r.

13. Mateusz Lasek                 28.06.2007r.

14.Eliza Mateńko                   04.05.2007r.

15. Weronika Mazur               13.03.2007r.

16 Jakub Mączyński               16.04.2007r.

17. Łukasz Piotr Ochap          20.04.2007r.

18.Mateusz Olek                     21.06.2007r.

19.Alicja Oździńska                04.07.2007r.

20.Julia Polak                          12.06.2007r. 

21. Patrycja Redzińska            31.07.2007r. 

22. Mateusz Sulejczak             14.02.2007r.

23. Wiktoria Szych                  15.07.2007r. 

24.Maja Szymańska                 25.12.2007r.

25. Jakub Wiak                        27.08.2007r.

26. Paweł Wawer                     17.08.2007r.

27.  Marcin Wiącek                  20.12.2007r.

28. Jagoda Wojtaś                    04.08.2007r.

29. Kacper Wojtaś                    04.08.2007r.