Konkurs "Mam talent"

Dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie uczestniczą we wszystkich spotkaniach z zaprzyjaźnionymi przedszkolami. Tym razem był to udział w konkursie „Mam talent” zorganizowanym w Przedszkolu nr 1 w Rykach 29.04.2014 r.

Naszą placówkę reprezentował Jakub Bieńczak z grupy IV; Zuzia Jurzysta, Oliwia Jabłońska, Eliza Mateńko i Maja Szymańska z grupy V.

Jakub wspólnie z bratem Rafałem Szczygielskim dał pokaz taekwondo. Jeszcze kilka lat i będziemy dumni z jego udziału w poważnych konkursach sportowych.

Dziewczynki z grupy V zaprezentowały układ taneczny Gangam Style.  Ich zaangażowanie i umiejętności mogą w przyszłości zaowocować występami na estradzie przed szerszą publicznoscią.

Jesteśmy dumni z popisów i talentów naszych przedszkolaków. Pierwsze puchary i dyplomy – to dopiero początek ich przyszłej kariery.