Powitanie wiosny w naszym Optymistycznym Przedszkolu

21 marca spotkały się wszystkie grupy wiekowe, aby pożegnać zimę i powitać nową porę roku wspólną zabawą, wierszami, piosenkami, inscenizacjami oraz pokazem wiosennej mody.

Wiosno ,Wiosno nie zwlekaj przybądź do nas nas z daleka -takim zawołaniem rozpoczęło się święto: "Powitania Wiosny".

"Wsiadaj zimo na sanki i uciekaj już,zabierz śnieżne bałwanki,zabierz wiatr i mróz...."- takie zaś rady miały dzieci dla pani Zimy, z którą w tym dniu wszyscy się żegnali.

"Czym powitać Cię Wiosenko, gdy wesoła wracasz znów?....... nasze przedszkolaki uznały, że najlepiej swoją radość z przyjścia wiosny wyrażą tańcem i piosenką bo to milsze jest  od słów.

Dużo emocji wywołał pokaz wiosennej mody. Wszyscy z ogromnym wdziękiem i elegancją prezentowali swoje wiosenne kreacje.

Gratulujemy rodzicom wspaniałych pomysłów.

A optymistyczne panie przedstawiły dzieciom bajkę "O żółtym Tulipanie".

Dzieci brawo głośno biły, ponieważ dobrze się bawiły.

Jeszcze wspólna nauka piosenki- oczywiście wiosennej

TERAZ JUŻ NA PEWNO BĘDZIE WIOSNA!