Dzień Optymisty

Obchody "DNIA OPTYMISTY"

13 czerwiec  w naszym przedszkolu był wyjątkowym dniem - w tym dniu obchodziliśmy "DZIEŃ OPTYMISTY".

Dzieci ubrane w piękne tęczowe ubranka zdobywają "SPRAWNOŚĆ OPTYMISTY".

Muszą wykazać się nie lada umiejętnościami, aby tego dokonać.

Czy wszystkim się uda zdobyć sprawność już dzisiaj? Dzieci pamiętają, że optymista walczy do końca i nigdy się nie poddaje.

Przedstawiciele grup szukają ukrytego przez krasnoludki niezwykłego kamienia -"KAMIENIA OPTYMIZMU", który ma niezwykłą czarodziejską, optymistyczną  moc.

Zadanie okazało się trudniejsze niż początkowo przypuszczano i trzeba było zmobilizować większe siły poszukiwawcze :)))

BRAWO - udało się - kamień został odnaleziony. Teraz każdy już może się do niego przytulić, pogłaskać , doświadczyć jago niezwykłej optymistycznej  mocy.

Wszystkie dzieci  tego dnia pokazały, że są prawdziwymi optymistami. Na koniec utworzyły krąg przyjaźni wymieniając się optymistycznym uśmiechem i przyjacielskim uściskiem dłoni.

Zapraszamy tych wszystkich do naszego przedszkola, którzy chcą doświadczyć spotkania z "KAMIENIEM OPTYMIZMU"  powierzyć mu swoje radości, smutki, opowiedzieć o najskrytszych marzeniach i czerpać z niego optymistyczną moc na każdy nadchodzący dzień.