Pożegnanie lata - festyn integracyjny

Tradycyjnie jak co roku podczas Festynu integracyjnego pożegnaliśmy lato. Pani Anna Jagiełło- dyrektor placówki powitała zebranych.

Podczas festynu każdy znalazł coś dla siebie. Były kiełbaski dla tatusiów, coś słodkiego dla mam i zamki dmuchane dla dzieci.

Rada Rodziców wraz z naszymi paniami z kuchni  piekła ciasta i gofry, które cieszyły się dużym powodzeniem.

Pani Agnieszka Janiszek każdego pięknie uczesała a nasze panie plastyczki zamieniały dzieci w motylki, kwiatuszki i bohaterów bajek.

Mimo deszczowej pogody każdemu dopisywał dobry humor i wszyscy bawili się świetnie.

Największym powodzeniem cieszyły się występy naszych małych artystów. Nawet najmłodsi pokazali już swoje umiejętności. Rodzice byli z nich bardzo dumni.

Jak na festyn przystało mieliśmy swoje ,,Gwiazdy wieczoru" . Bardzo dziękujemy naszym gościom za piękne występy.

Wychowawczynie z naszego przedszkola przygotowały niespodzianki w postaci koncertu ulubionych piosenek.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się Panu Kamilowi Polakowi za profesjonalną obsługę nagłośnienia. Już tylko kilka miesięcy i na nowo powitamy lato!